Elementy kauczukowe i gumowe do zastosowania w przemyśle i nie tylko
Próg kablowy LP 300

Współpracujemy bezpośrednio z producentem progów kablowych, stosujemy do tego najwyższej jakości materiały, dzięki którym nasze produkty w pełni spełniają wymagania normy ISO 9001:2009. Pomimo tego jesteśmy w stanie zagwarantować konkurencyjną cenę, niezależnie od wybranego rodzaju produktu. Nasze produkty dzięki odpowiedniemu wykonaniu są doskonale widoczne zarówno w dzień jak i w nocy, a także w trudnych warunkach atmosferycznych, nie pogarszając tym samym bezpieczeństwa użytkowania.

Wszystkie nasze produkty wykonywane są z wulkanizowanej, zbrojonej gumy. Z jednej strony gwarantuje to im wieloletnią wytrzymałość, ale niska twardość nie wpływa negatywnie na zawieszenie pojazdów pokonujących taką przeszkodę. Przemyślana konstrukcja pozwala na dowolne konfigurowanie ich szerokości.

Charakterystyka techniczna produktu: LP 300

  • Wymiary: 300x500x55,6 mm.

  • Waga: 5,5 kg.

  • Średnica otworu 29 mm.

Bez nazwy.png
Kauczukowe zabezpieczenie narożnika
kauczukowe zabezpieczenie narożnika 1.png

Specyfikacja produktu:

  • Waga: 1,6 kg.

  • Wysokość: 785 mm.

  • Grubość: 10mm.

Kauczukowe zabezpieczenie narożnika ma za zadanie zapobiegać uszkodzeniom narożników pomieszczeń, kolumn i ścian pojazdów, parkingów lub innych części budynków. Ochronę narożników wykonane z odpornej na zużycie gumy w postaci gumowych narożników z odblaskowymi paskami 3M Stamark A650

Takie zabezpieczenie kątowe może być zainstalowane w magazynach, garażach, parkingach lub innych podobnych miejscach. Gumowa ochrona narożników pozwala zachować integralność elementów budynków i konstrukcji, regały magazynowe w magazynach, ochroni pojazdy przed przypadkowym uszkodzeniem podczas otwierania drzwi i manewrowania.

kauczukowe zabezpieczenie narożnika 2.png